Základná škola Hutnícka 16, Spišská Nová Ves, 052 01

Diskusné fórum
Slovník pojmov Informatika
Mapa stránky

Pridať túto stránku k obľúbeným

počítadlo.abz.cz

Krúžok - úprava fotografie v programe ADOBE PHOTOSHOP 7.0

Milí žiaci

"Táto www stránka je určená pre Vás. Nájdete tu video manuály a návody k programu Adobe Photoshop. Lekcie sú zoradené v takom poradí ako sme sa im venovali na spoločných hpodinách na informatickom krúžku. Keďže nie je možné sa neustále vraciať k opakovaniu učiva, odporúčam žiakom ktorí vynechali niektoré naše stretnutie pozrieť si manuál a vyskúšať prácu v programe doma.

Mgr. Miloš Hadbavný
vedúci informatikckého krúžku

Na stránke nájdete video manuály k lekciám v tvorbe grafiky vo Photoshope ver. 7.0 v češtine. Nájdete tu aj fotografie, používané vo video manuáloch.

Video manuály k práci v programe Adobe Photoshop 7.0 CZ (klikni na odkaz ak chceš zobraziť video manuály)

Obrázky a šablóny k video manuálom k programu Adobe Photoshop (klikni na odkaz ak chceš zobraziť a stiahnuť obrázky a šablóny)

Ak chcete pracovať v programe Adobe Photoshop tak si ho stiahnite v sekcii stiahni programy po zadaní mena a hesla, ktoré vám bolo pridelené.

ZS Hutnícka, Spišská Nová Ves, Informatika, Mgr. Miloš Hadbavný, aktualizované dňa 3.12.2013